بایگانی نوشته‌ها

بهترین روش های لاغری سریع و آسان

بهترین روش های لاغری سریع و آسان

بسیاری از مردم برای اینکه به یک بدن خوش فرم برسند ممکن است ساعت ها ورزش کنند و یا اینکه اقدام به رژیم های سخت لاغری کنند. در حالیکه هیچ کدام از این روش ها منطقی نبوده و خطرات زیادی به همراه دارند. در این مقاله سعی بر آن داریم که بهترین روش های لاغری را بررسی نموده و راهکارهای مناسب را معرفی کنیم.
اصلی ترین علل ریزش مو و راه های درمان آن

اصلی ترین علل ریزش مو و راه های درمان آن

چنانچه سرعت ریزش مو بیشتر از سرعت رویش مجدد آن باشد این مشکل جدی خواهد بود. در این مقاله به دلایل اصلی ریزش مو و روش های درمان و کاهش آن می پردازیم. یکی از این روش‌ها استفاده از شامپو ضد ریزش و تقویت کننده محصول شرکت سلامت اندیشان است که باعث کاهش ریزش مو می‌­شود.
چگونه نرمی و لطافت را به پوست خود هدیه دهیم؟

چگونه نرمی و لطافت را به پوست خود هدیه دهیم؟

در این مقاله دلایل مختلف ایجاد خشکی پوست ذکر شده است که می توان به کم کاری تیروئید، یائسگی در زنان، نارسایی کلیه و کاهش وزن اشاره کرد. همچنین با خواندن این مقاله می توانید با روش های برطرف کردن خشکی پوست آشنا شوید. یکی از این روش ها استفاده از میوه آووکادو است که لطافت و نرمی را به پوست می بخشد.
علت ایجاد رنگدانه های روی پوست و یا لکه های پوستی چیست؟

علت ایجاد رنگدانه های روی پوست و یا لکه های پوستی چیست؟

برای اینکه بدانیم لکه های پوستی چگونه بوجود می آیند و چگونه می توان آنها را برطرف کرد، خواندن این مقاله توصیه می شود. دلایل مختلفی باعث ایجاد رنگدانه های قهوه ای و تیره بر روی پوست می شود که از جمله این دلایل می توانیم به تابش مستقیم آفتاب، تغییر در سیستم هورمونی زنان و... اشاره کنیم.
درباره‌ی نویسنده
دکتر منصوره شریفی، دارای مدرک دکترای تخصصی بیوتکنولوژی گیاهی از دانشگاه UPM مالزی، مدیرعامل انستیتو سلامت اندیشان زربین تحت نظارت مرکز رشد دانشگاه فردوسی مشهد، عضو انجمن علمی گیاهان دارویی ایران، عضو کمیته تخصصی MGRC مالزی، دارنده مدرک فنی و حرفه ای کاربرد گیاهان دارویی و مراقبت و زیبایی پوست، عضو انجمن طب چینی دانشگاه UPM مالزی
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...