بایگانی نوشته‌ها

راه های داشتن پوستی صاف و بدون جوش

راه های داشتن پوستی صاف و بدون جوش

جوش یا آکنه از مشکلات رایج و مهم پوستی در بین افراد می باشد، بنابراین در این مقاله سعی شده است که درباره علت جوش، انواع آن و راه های درمانی آن اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. با خواندن این مقاله با انواع روش های درمان جوش های التهابی و غیر التهابی آشنا می شوید.
روش های طبیعی جوانسازی پوست و رفع چین و چروک

روش های طبیعی جوانسازی پوست و رفع چین و چروک

 در این مقاله سعی داریم تا شما را با راهکارهای جوانسازی پوست آشنا کنیم تا بیشتر از صورت زیبای خود لذت ببرید و اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. این روش ها می توانند جایگزین مناسبی برای تزریق ژل و بوتاکس و جراحی های کوچک و بزرگ شوند و هیچ یک از عوارض آنها را خواهند داشت.
حقایقی در مورد رژ لب

حقایقی در مورد رژ لب

در بین تمام لوازم آرایشی نقش رژ لب از بقیه مهم تر است زیرا تقریبا همه خانم ها از آن استفاده می کنند. در این مقاله با ترکیبات مضر رژلب های شیمیایی آشنا می شوید. به همین دلیل بهتر است از رژلب های گیاهی و بدون سرب استفاده کنید.
از روغن خراطین چه می دانید؟

از روغن خراطین چه می دانید؟

در این مقاله با خواص روغن خراطین آشنا خواهید شد. از مهمترین خواص این روغن می توان به حجم دهندگی عضلات اشاره کرد. از آنجا که روغن خراطین یک فراورده طبیعی است، می تواند جایگزین مناسبی برای قرص ها و کپسول های شیمیایی، تزریق ژل و چربی و استفاده از آمپول های هورمونی و حاوی کورتون باشد.
درباره‌ی نویسنده
دکتر منصوره شریفی، دارای مدرک دکترای تخصصی بیوتکنولوژی گیاهی از دانشگاه UPM مالزی، مدیرعامل انستیتو سلامت اندیشان زربین تحت نظارت مرکز رشد دانشگاه فردوسی مشهد، عضو انجمن علمی گیاهان دارویی ایران، عضو کمیته تخصصی MGRC مالزی، دارنده مدرک فنی و حرفه ای کاربرد گیاهان دارویی و مراقبت و زیبایی پوست، عضو انجمن طب چینی دانشگاه UPM مالزی
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...