بایگانی نوشته‌ها

آبرسانی به پوست چیست و چه فوایدی دارد؟

آبرسانی به پوست چیست و چه فوایدی دارد؟

اگر می خواهید بدانید آبرسانی به پوست چه مزایایی دارد و همچنین برای اینکه با روش های مختلف آبرسانی آشنا شوید به شما توصیه می کنیم این مقاله را تا انتها بخوانید. یکی از مهمترین مزیت های آبرسانی، رفع چین و چروک پوست است.
لوازم آرایشی در دوران بارداری

لوازم آرایشی در دوران بارداری

در دوران بارداری سلامتی جنین برای هر مادری اهمیت زیادی دارد و برخی مواد شیمیایی موجود در محصولات آرایشی بسیار خطرناک هستند و می‌توانند به جنین آسیب برسانند. در این مقاله سعی بر آن داریم به این چالش در زنان باردار پرداخته و راهکارهای مناسب را برای سلامت و زیبایی پوست و مو ارائه دهیم.
بهترین تقویت کننده های طبیعی مو کدامند؟

بهترین تقویت کننده های طبیعی مو کدامند؟

با خواندن این مقاله با رژیم غذایی و روغن های گیاهی که برای تقویت مو موثر هستند، آشنا می شوید. موارد ذکر شده در این مقاله همگی از روش های طبیعی تقویت مو هستند که می توانید بدون هیچ نگرانی از آنها بهره ببرید.
بواسیر یا هموروئید چیست و برای درمان آن چه باید کرد؟

بواسیر یا هموروئید چیست و برای درمان آن چه باید کرد؟

هموروئید یا بواسیر یکی از مشکلات رایج در گروه بیماری های تحتانی روده است. اگر می خواهید با بیماری بواسیر یا هموروئید آشنا شوید و علائم و روش های درمان آن را بررسی کنید پیشنهاد می کنیم این مقاله را مطالعه کنید.
یک شوینده ی خوب پوست صورت چه ویژگی هایی دارد؟

یک شوینده ی خوب پوست صورت چه ویژگی هایی دارد؟

شستشو و پاکسازی صورت یکی از مهم ترین کارهای روزانه است که اگر به درستی انجام شود تاثیر زیادی در سلامت پوست دارد. در این مقاله سعی کردیم خصوصیات یک شوینده ی خوب را برای شما توضیح دهیم. همچنین با خواندن این مقاله با جایگزین های مناسب صابون، آشنا خواهید شد.
درباره‌ی نویسنده
دکتر منصوره شریفی، دارای مدرک دکترای تخصصی بیوتکنولوژی گیاهی از دانشگاه UPM مالزی، مدیرعامل انستیتو سلامت اندیشان زربین تحت نظارت مرکز رشد دانشگاه فردوسی مشهد، عضو انجمن علمی گیاهان دارویی ایران، عضو کمیته تخصصی MGRC مالزی، دارنده مدرک فنی و حرفه ای کاربرد گیاهان دارویی و مراقبت و زیبایی پوست، عضو انجمن طب چینی دانشگاه UPM مالزی
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...