بایگانی نوشته‌ها

فواید عصاره ی شیرین بیان در درمان لکه های پوستی

فواید عصاره ی شیرین بیان در درمان لکه های پوستی

گیاه شیرین بیان خواص بسیار زیادی داشته و در درمان بسیاری از بیماری ها کاربرد دارد. مهمترین کاربرد شیرین بیان در صنعت پزشکی مربوط به بیماری های دستگاه گوارش از قبیل زخم معده و سرطان معده است. همچنین عصاره ی شیرین بیان از خاصیت روشن کنندگی پوست برخوردار است و می تواند لکه های پوستی را درمان کند.
از لایه برداری پوست چه می دانید؟

از لایه برداری پوست چه می دانید؟

روش های مختلفی برای لایه برداری پوست و جوانسازی وجود دارد. در این مقاله ابتدا روش های طبیعی لایه برداری را به شما معرفی کنیم. همچنین با خواندن این مقاله، با مزایا و خطراتی که لایه برداری به همراه دارد آشنا خواهید شد.
بهترین روش های لیفت طبیعی صورت چیست؟

بهترین روش های لیفت طبیعی صورت چیست؟

سفت کردن و کشیدن پوست صورت چیست؟ چرا پوست شل می شود؟ روش های طبیعی لیفت صورت چیست؟ برای رسیدن به جواب این سوالات توصیه می کنیم این مقاله را به صورت کامل بخوانید. در این مقاله با دو کرم گیاهی لیفتینگ پوست صورت آشنا خواهید شد.
درباره‌ی نویسنده
دکتر منصوره شریفی، دارای مدرک دکترای تخصصی بیوتکنولوژی گیاهی از دانشگاه UPM مالزی، مدیرعامل انستیتو سلامت اندیشان زربین تحت نظارت مرکز رشد دانشگاه فردوسی مشهد، عضو انجمن علمی گیاهان دارویی ایران، عضو کمیته تخصصی MGRC مالزی، دارنده مدرک فنی و حرفه ای کاربرد گیاهان دارویی و مراقبت و زیبایی پوست، عضو انجمن طب چینی دانشگاه UPM مالزی
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...